sutirštintas labai riebus pienas

sutirštintas labai riebus pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 15 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 26,5 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. condensed high-fat milk vok. Kondensmilch mit hohem Fettgehalt, f pranc. lait concentré riche en matières grasses, m šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2003 m. balandžio 17 d. įsakymas Nr. 3D-165 „Dėl juslinės analizės metodikų patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 60-2733)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • Kondensmilch mit hohem Fettgehalt — sutirštintas labai riebus pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 15 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 26,5 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • condensed high-fat milk — sutirštintas labai riebus pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 15 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 26,5 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • lait concentré riche en matières grasses — sutirštintas labai riebus pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 15 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 26,5 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.